ForumTurkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumTurkiye

ForumTurkiyeye Turkiyenin Bulustugu Forum

AnasayfaAnasayfa  Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoşgeldiniz
Sitemize Hoşgeldiniz....
Sitemiz Birçok Misyonu Taşırken, Eğlendirmeyi de Unutmayan Hoşça Vakit Geçirebileceğiniz, Yararlı Bilgilere ve Verilere Ulaşabilceğinizi Bir Paylaşım Sitesidir...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Saat

Tıklama Sayacı
Milliyet Haber
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi C.tesi Şub. 25, 2023 7:01 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 53 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: werty

Kullanıcılarımız toplam 1720 mesaj attılar bunda 237 konu

Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.

+4
ULfİ BaŞKAn
Gök$en
slymn.monyaq
mefetseger
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 6:19 am

Hekır lol!
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 4:49 pm

serhat içinden gelen cevapla beni sinirlendirdin haberin olsun!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad eğer ben çalışmadım diyosam çalışmıyorumdur,bilmiyorum diosam bilmiormdur,anlamadım diyosam anlamıorumdur bunun başka açıklaması yok Evil or Very Mad ya da benim çalışmaktan ,bilmekten,anlamaktan anladığım şeylerle senin bunlardan anladıkların aynı değilll!!!!... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
>**NUR**<
Albay
Albay
>**NUR**<

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 6:10 pm

nida ve gökşen bitirim ikilisi Very Happy çok sevdiğim arkadaşlarım
onlardan yana hiç kırılmadım
güler yüzlü yufka yürekli iki değerli arkadaşım
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ASIM: Bir günde kral olmadık ki, bir günde tahtan inelim...
ALAN:
BAR:
Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 7:05 pm

nd2343 demiş ki:
serhat içinden gelen cevapla beni sinirlendirdin haberin olsun!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad eğer ben çalışmadım diyosam çalışmıyorumdur,bilmiyorum diosam bilmiormdur,anlamadım diyosam anlamıorumdur bunun başka açıklaması yok Evil or Very Mad ya da benim çalışmaktan ,bilmekten,anlamaktan anladığım şeylerle senin bunlardan anladıkların aynı değilll!!!!... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

işte açıkçası bende yaz tatilinin başında öylesine sinirlenmiştim ama senin tarzından içimi dökmemiştim bu duyguyu tatmandan memnun oldum çünkü aynı senin yerinde ben vardım .adalet topaldır ama her zaman sonuçta gideceği yere varır.tamam dünya adil değil çünkü insanlar adil değil ... geriside benim umrumda değil seninle alakalı hiçbir kötü düşüncem yok sadece yerimde olamnı istedim neyse uzatmayalım...
http://forumtr.megabb.com
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 7:21 pm

((aa ivet anliyorumm!!))Bence de uzatmayalım Evil or Very Mad Exclamation
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 8:37 pm

Serhat: Münazara arkadaşım Very Happy
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 12:15 pm

Alıntı :
((aa ivet anliyorumm!!))Bence de uzatmayalım
aa bak göriyomuson? Very Happy a pardonnnnnn nida aaa ivet anliyoroğm Smile ay bayılazaaamm Very Happy

nurfeşan:canım kardeşim.çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri Very Happy
tuğçe:fatma arkadaşımızın kendisine toğçe dediği arkadaşVery Happy
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 5:42 pm

Gökşen: 2 gündür msnde olmayan insan.Hiç denk gelmedim Neutral
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:
Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 6:08 pm

mefetseger demiş ki:
Gökşen: 2 gündür msnde olmayan insan.Hiç denk gelmedim Neutral

tuğçe : münazara için bana aday önermesini beklediğim arkadaşım
YaCiNo
Vezir
Vezir
YaCiNo

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2007 9:42 pm

Süleyman: Şu an Başkan bir arkadaşımızz..
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 4:17 pm

YaCiNo demiş ki:
Süleyman: Şu an Başkan bir arkadaşımızz..

bizim neyzen ( beni anlatacaktın süloyu del ama canın sağolsun.)
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 5:46 pm

üstteki bana hergün afra tafra yapacak kadar psiko-manyak bir insan Laughing Wink lol!
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 9:08 pm

ULfİ BaŞKAn demiş ki:
üstteki bana hergün afra tafra yapacak kadar psiko-manyak bir insan Laughing Wink lol!

ulan bana bak artist herkesin içine senin a...... t...... tamam mıEvil or Very Mad Evil or Very Mad
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 7:32 pm

serhat ne diosunn yaff.. silent
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 9:01 pm

nd2343 demiş ki:
serhat ne diosunn yaff.. silent

bişey demim havalar....
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:50 pm

ilginç......
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:56 pm

Hayatımda tanıdığım en iyi,en sabırlı(bana dayanıyo yani helal Wink ),en tatlı kızz.. Ondan çok şey öğrendim ben Wink Ne diyeyim Smile ama gidiyosun gökşen yaaa Sad Sad Sad Sad
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 11:04 pm

bir tanecik dostum o benim:))) o bana sabırlı demiş aslında tam tersi bir durum söz konusu sabırsız olan benim sabırlı olan o,sonuçta bana ve kaprislerime katlanmak büyük emek ister Very Happy bir de sınıfta en çok güvendiğim ve sevdiğim kişilerden biri Wink

Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-