ForumTurkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumTurkiye

ForumTurkiyeye Turkiyenin Bulustugu Forum

AnasayfaAnasayfa  Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoşgeldiniz
Sitemize Hoşgeldiniz....
Sitemiz Birçok Misyonu Taşırken, Eğlendirmeyi de Unutmayan Hoşça Vakit Geçirebileceğiniz, Yararlı Bilgilere ve Verilere Ulaşabilceğinizi Bir Paylaşım Sitesidir...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Saat

Tıklama Sayacı
Milliyet Haber
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi C.tesi Şub. 25, 2023 7:01 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 53 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: werty

Kullanıcılarımız toplam 1720 mesaj attılar bunda 237 konu

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.

+4
nd2343
ULfİ BaŞKAn
Gök$en
mefetseger
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
burqi
Onbaşı
Onbaşı
burqi

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 3:42 pm

oooo OOOOOOO ooooo tuğçeden ses gelmiyor dicem ama gelemiyor mu acaba bu durum karşısında benden de ses gelmezdi valla ama yinede bekliyoruz bu zor anda tuçe ne dicek acaba
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ASIM: Bir günde kral olmadık ki, bir günde tahtan inelim...
ALAN:
BAR:
Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 3:46 pm

burqi demiş ki:
oooo OOOOOOO ooooo tuğçeden ses gelmiyor dicem ama gelemiyor mu acaba bu durum karşısında benden de ses gelmezdi valla ama yinede bekliyoruz bu zor anda tuçe ne dicek acaba

ya tuğçe lafı beyinden anlamak gerekiyor demi yoksa GAKKOŞ DEDİĞİN adamı böle reprezil edebiliyor...
http://forumtr.megabb.com
burqi
Onbaşı
Onbaşı
burqi

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 3:54 pm

...
(:HiLoShQbRa:)
Onbaşı
Onbaşı

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 4:30 pm

Asım (Admin) demiş ki:
burqi demiş ki:

ya tuğçe lafı beyinden anlamak gerekiyor demi yoksa GAKKOŞ DEDİĞİN adamı böle reprezil edebiliyor...

yaaa tuğçe nerdesin ver de Gakkoşa cavabı görek Very Happy Very Happy Very Happy reprezil
AmOnRA
Binbaşı
Binbaşı
AmOnRA

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 7:23 pm

bencede yuğçee tam rezalet olmuşun Very Happy
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:
Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 7:27 pm

esoş demiş ki:

ya sanki şorikli yaşar yandan tuğçeyi annımsatıyor Twisted Evil Very Happy Very Happy lol! lol!
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 7:45 pm

Asım (Admin) demiş ki:
esoş demiş ki:

ya sanki şorikli yaşar yandan tuğçeyi annımsatıyor Twisted Evil Very Happy Very Happy lol! lol!

tamam taman gız yaşar daha yakıştı lol! lol!
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 8:06 pm

İnternette değildim ondan cevabım bu kadar gecikti.

Asım (Admin) demiş ki:
esoş demiş ki:

Bu kadar kişiselliğe döküp laf edecek seviye gelmişsen buna bir cevap vermem gerekmiyor.Sana bir ithamda bulunmama rağmen bunu söyleyebiliyorsan senin için ne ala.Senin gibi yok onu anımsatıyorsun,yok bunu andırıyorsun deyip, aynı hatayı yapmayacağım.

Asım (Admin) demiş ki:
mefetseger demiş ki:

Elemanlardan birisi dediğin için sadece 1 kişi kaldığını söyledim, bunun için Özgür'ün adını anmaya tenezzül etmedin demenin sebebi ne hiç anlamış değilim.

Ayrıca ben iyiyim gibi bir laf da etmedim. Özgür benden kötü diye bir şey hele hiç söylemedim. Tartışacak bir şey yok zaten.

Evet belki olmayabilirdi, bunda da konuşacak bir şey yok.

Ve son olarak

Sen de Exclamation

sual:Elemanlardan birisi dediğin için sadece 1 kişi kaldığını söyledim, bunun için Özgür'ün adını anmaya tenezzül etmedin demenin sebebi ne hiç anlamış değilim.

cevap: "normaldir ben de seni anlamıyorum Smile

Ben sorumun cevabını alamadım hala. Sayıdan bahsederken konuyu nasıl Özgür'e getirebildin bu da ciddi bir yetenek olsa gerek. Cümleyi düzgünce okursak açıklamamda olduğu gibi anlaşılabileceğini görürüz.Nasıl anlamak istediğimizle de ilgili bir olay bu tabi ki.İnsanların fikirlerine müdahale edemeyiz.

Asım (Admin) demiş ki:
sual:Ayrıca ben iyiyim gibi bir laf da etmedim. Özgür benden kötü diye bir şey hele hiç söylemedim. Tartışacak bir şey yok zaten.

cevap:Ordaki senin anladığın gibi münazarada konuşmada vs vs tarzında birşey değil
Anlamanı beklemiyorum çünkü sana hayli yabancı bir kavram...Smile

Ben onu zaten o şekilde anlamamıştım.O şekilde anladığımı düşünerek bir hata daha yapman gayet normal.Konu o eksende gidiyordu.Ve 1 kişi deyip adını anmaya tenezzül etymediğin özgür zaten senden çok daha iyi o yüzden onun tartışmasını senle yapmayacağım. şeklinde bir ifade kullanmanın nedenini açıklamanı merakla bekliyorum.

asım demiş ki:
bu arada sende işine bak diyorsun ama unutuyorsun ki bunun mimari sensin hiç yoktan tartışma çıkaran sensin insanlar okuduklarını kendi kafalarındakilere göre yorumlar en başta ben sana grubum dediğiminde sen bunu sahiplenme anladın oysaki ilk seferinde üyesi bulunduğum topluluk anlamında yazmıştım.fakat senin kafanda o varmış ki sen onu grup temsilciliği anlmaında anladın

Madem yanlış anladığımı düşünüyordun.Cevabını atmadan önce ne anlamda söylediğini de söylerdin,bu kadar lafı etmene gerek kalmazdı."ayrıca sen bu grubun sözcüsü olsaydın benim seçtiğim kişilerden bu grup olmazdı." buradan bunu anladım ben,aklımda olduğundan dolayı da değil, "esn olsaydın" tarzı bir söz geçtiği için.

asım demiş ki:

sanırım anlamamda gerekmiyordu neyse münazara ekibimde en güvendiğim elemanlardan birisi

bu arada seni tebrik etmekte gerekiyor böylesie yazıdan sonra
böylesine bir tartışma çıkarmakta bir maharet işi olsa gerek![/quote]

Sürdürebilmek ve kişiselliğe dökmek emin ol daha büyük bir başarı.

Asım (Admin) demiş ki:
Asım (Admin) demiş ki:

sual:Elemanlardan birisi dediğin için sadece 1 kişi kaldığını söyledim, bunun için Özgür'ün adını anmaya tenezzül etmedin demenin sebebi ne hiç anlamış değilim.

sual:Ayrıca ben iyiyim gibi bir laf da etmedim. Özgür benden kötü diye bir şey hele hiç söylemedim. Tartışacak bir şey yok zaten.

cevap:Ordaki senin anladığın gibi münazarada konuşmada vs vs tarzında birşey değil

bu arada sende işine bak diyorsun ama unutuyorsun ki bunun mimari sensin hiç yoktan tartışma çıkaran sensin insanlar okuduklarını kendi kafalarındakilere göre yorumlar en başta ben sana grubum dediğiminde sen bunu sahiplenme anladın oysaki ilk seferinde üyesi bulunduğum topluluk anlamında yazmıştım.fakat senin kafanda o varmış ki sen onu grup temsilciliği anlmaında anladın

asım demiş ki:

sanırım anlamamda gerekmiyordu neyse münazara ekibimde en güvendiğim elemanlardan birisi

böylesine bir tartışma çıkarmakta bir maharet işi olsa gerek!

BURDAN SONRA İŞİME BAKIYORUM ... Smile Very Happy Smile Very Happy Twisted Evil

BAZEN KÜÇÜK HARFLERİN BÜYÜK FARKLARI VARDIR .

ÖZGÜR: normal bir insan
TUĞÇE: anormal bir insan

Bu yazıyı okuyan herkese soruyorum.

demenin gereği nedir? Özgüre içimizden anormal diyen oldu mu ki Serhat bunu belirtme gereği duymuş.

Beni de anormal diye nitelendirmiş.Olabilir tabi,herkesin düşüncesi kendine. Kimine Göre KraLım! Kimine Göre YaLanIm Rahat oLsun Herkes AdamIna Göre FalanIm FiLanIm.

Asım (Admin) demiş ki:
Asım (Admin) demiş ki:
Asım (Admin) demiş ki:

asım demiş ki:

böylesine bir tartışma çıkarmakta bir maharet işi olsa gerek!

BAZEN KÜÇÜK HARFLERİN BÜYÜK FARKLARI VARDIR .

MALATYANIN HAVASI SUYUNDAN OLSA GEREK...
ANTİ-MALATYA

Memleketimin havasından da suyundan da gayet memnunum.Elazığın havasından suyundan olsa gerek diye başlayan bir cümle de sana sarfetmeyeceğim.Her ne kadar Elazığ'ı sevmesem de,burada çoook güzel anılarım oldu.Bir kaç boş söz yüzünden hepsini rafa kaldıracak değilim.

Asım (Admin) demiş ki:
Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Koyun

malatyanın koyunu...

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Kv2a

malatyanın köpeklerinin psikoljisini insanlara anlatmak için yayınlanan kitaplardan biri

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 MALATYA1

yine o kafayı bozmuş güvercin resminide hatırlamak lazım

BUNLAR MALATYALI HAYVANLARIN GÖRÜNTÜLERİ BUNLARIN BİRDE İNSANLARI VAR HATTA ONLAR HAKKINDA YAZILMIŞ KİTAPLAR BİLE VAR ...

Herkes inandığı gibi yaşar,istediği gibi düşünür.Ben de olaraya Elazığlı yazsam değişen bir şey olmaz.Tartışamayı farklı boyutlara taşıyıp devam etmenin mantığı ne? Benim deli olduğumu,anormal olduğumu vs kötü bir insan olduğumu düşünüyorsanız benimle konuşmazsınız olur biter.Malatyalıyım diye bunca lafı boşuna sarfetmenize gerek yok.Siz ne kadar Malatyayı aşağılamaya çalışsanız da değişen bir şey olmayacak.Görünen köy kılavuz istemez.

Asım (Admin) demiş ki:
MALATYA'NIN TANINMIŞ DELİLERİ

malatyalı delilerden seçmeler....

(tuğçeyi daha sonra ele alacağız)

bunlar şöhret olmuş yaf tuğçeye gelene kadar ohhooo...

her yerde bulduğunuzu getirin malatyada Tuttuğunuzu getirin diye boşa dememişler

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Sorikliyasar

ŞORİKLİ YAŞAR malatyanın en delilerinden

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Deliahmet

DELİ AHMET namı 7 vilayette yaşıyor

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 FARO

FARO

FARO

FARRO

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Kiz_mahmut

GIZ YAŞAR nese bunu boş verin

Gerçekten de oldukça ünlü deliler bunlar.Şöhret olanlar cidden. Bana deli demenle ilgili olarak yukarıda zaten gerekli açıklamayı yaptım.O lafı Elazığ için söylemişler ve Akıl hastahanesinin burada olmasının sebebi bu.

Asım (Admin) demiş ki:
MALATYANIN HİÇ BİR YERDE GÖRMEDİĞİNİZ DELİLERİNİN (HER GÜN GÖRDÜKLERİNİZDEN BAŞKA) GÖRÜNTÜLERİNE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ...

http://http://tecde.net/malatyanin_delileri.htm

ÖNEMLİ NOT: TÜM BU PAYLAŞIMLARDA TÜM MALATYALILAR DEĞİL PSİKOLOJİSİ BOZUK (DELİ İŞTE DELİ) MALATYALILAR KASTEDİLMİŞTİR

Paylaşım için sağol.Çok güzide bilgiler gerçekten.Her gün gördüklerinize de dikkat edin.Zira delidir ne yapsa yeridir.

Asım (Admin) demiş ki:
ANTİ-MALATYA

VAR MIDI LA GAKKOŞLA UĞRAŞMAK Exclamation

BELE EDER ADAMI İŞTE...

(bkz. Aferin Aferin) (bkz. Kambero)

Ben yokken konuşmuşsun bayağı cidden.Geldim ve yeteri kadar konuştum galiba.
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 8:27 pm

Asım (Admin) demiş ki:
nd2343 demiş ki:
Asım (Admin) demiş ki:
ANTİ-MALATYA

VAR MIDI LA GAKKOŞLA UĞRAŞMAK Exclamation

BELE EDER ADAMI İŞTE...
süpersin serhat yaa! lol! lol! evet tOğçe bu duruma ne diosunn?? Exclamation Smile

evet bende merak ediyorum ne diyorsun bu işe lol! lol! Twisted Evil Twisted Evil Laughing
şu anti malatyalı bölümü malatya'da internet kafede okuyorum.
yanımdan geçen biri farkederse beni mor gözle görmeye alışın lol! lol! lol! Laughing
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 8:36 pm

öncelikle mümkünse cevaplarını kısa tut hepsini birden okumak zor oluyor
sonra elazığ hastanesindekileri yarısı malatyalı lol!

sonra evet bencede delidir ne yapsa yeridir.lol!

sonra eğer dikkat edersen ben bütün bunları espirütüel bir üslupla söyledim ... senin gibi değil yani

sonra tartışma bir kere başlar ve sürer sürdürmek daha büyük bir başarı demişssin bunun tartışmasını açmaya gerek yok inan böylesine bir şekilde tartışma başlatmak muazzam bir başarı.. Twisted Evil

(bu bölüm 1)
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 8:43 pm

istersen bu bölüme bir göz atta kendinle tanış burada kendin bile espriyle karışık durumunu arzediyorsun

elsual: bunu sen kendin yapıyorsun ve kabul ediyorsunda başkaları bunu söyleyince niye sayfalarca cevap yazma gereği duyuyorsun

http://forumtr.megabb.com/serbest-kursu-f38/u-anda-ne-hissediyorsun-t246-30.htm#2033

inan senin tartışman gereken ben değilim çünkü bütün bunları tetikleyen sensin sen bunu kendinle tartışacan umarım kazanan kendin olursun Exclamation
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 8:56 pm

"Herkes inandığı gibi yaşar,istediği gibi düşünür.Ben de olaraya Elazığlı yazsam değişen bir şey olmaz.Tartışamayı farklı boyutlara taşıyıp devam etmenin mantığı ne? Benim deli olduğumu,anormal olduğumu vs kötü bir insan olduğumu düşünüyorsanız benimle konuşmazsınız olur biter.Malatyalıyım diye bunca lafı boşuna sarfetmenize gerek yok.Siz ne kadar Malatyayı aşağılamaya çalışsanız da değişen bir şey olmayacak.Görünen köy kılavuz istemez. " tuğçe

farkındasan kimse malatyalıyı aşşagılamaya çalışmıyor tuğçe aslında en başında oluduğu gibi yine sen tartışmayı farklı boyutlara taşıyorsun ve bizzat kendin bunu yaptığın halde sen başkalarını bunla suçluyorsun sen de çaktırmamaya çalışsanda sen de bunu biliyorsun ki aslında ortada hiç bir tartışma yokken sen bunu kendin baslattın

ve yine farkındaysan bunu klasik bir malatya-elazığ atışması yerine malatya-elazığ kavgası haline getirmeye çalışanda sensin bütün bu espirilere espri şemalinde cevap vereceğine olaya ciddiyet katıp cevap vermen gerektiğinde aradığın cevabı altta kalmanın hıncını şakayı k...ya dönüştürmekte bulanda sensin

bu arada ara ara belki bulursun Twisted Evil

TETİĞİ ÇEKMEK ÇOK KOLAYDIR AMA NAMLUNUN KARŞISINDA DURMAK ÇOK ZOR PEKİ TUĞÇE BUNU SEN BAŞLATTIĞINI BİLDİĞİN HALDE TETİĞE SEN BASTIĞIN HALDE ELİNDEKİ SİLAHIN NAMLUSUNUN SANA
DÜNÜK OLMASI SENİ NE İLGİLENDİRİYOR BİRİLERİNİ VURMAYI HEDEFLEYİP TETİĞE BASTIĞIN HALDE KENDİNİ VURMUŞ OLMAN BENİM SUÇUM MU DEDİĞİM GİBİ BUNU BENLE DEĞİL KENDİNLE TARTIŞACAKSIN

KOLAY GELSİN

En son tarafından C.tesi Kas. 03, 2007 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:00 pm

Asım (Admin) demiş ki:

sonra eğer dikkat edersen ben bütün bunları espirütüel bir üslupla söyledim ... senin gibi değil yani

sonra tartışma bir kere başlar ve sürer sürdürmek daha büyük bir başarı demişssin bunun tartışmasını açmaya gerek yok inan böylesine bir şekilde tartışma başlatmak muazzam bir başarı.. Twisted Evil

(bu bölüm 1)

Evet haklısın.Çünkü sorularımın Özgürle ilgili olan kısmına hatırlatmama rağmen yine cevap yazmamışsın.

Elazığ hastahanesindekilerinin yarısı Malatyalı demişsin,olabilir,bu konuda bir bilgi sahibi değilim.Yerinde gözlem yapmak lazım.

Tartışma bir kere başlar ve sürmeyedebilir.Bu yanlışı ben de yapıyorum.Tartışma istenildiği anda bitirilir,ama yapmıyoruz.Başarı saydığından ötürü teşekkür ederim.Buna başarı demek bile başarı.

Asım (Admin) demiş ki:
istersen bu bölüme bir göz atta kendinle tanış burada kendin bile espriyle karışık durumunu arzediyorsun

elsual: bunu sen kendin yapıyorsun ve kabul ediyorsunda başkaları bunu söyleyince niye sayfalarca cevap yazma gereği duyuyorsun

http://forumtr.megabb.com/serbest-kursu-f38/u-anda-ne-hissediyorsun-t246-30.htm#2033

inan senin tartışman gereken ben değilim çünkü bütün bunları tetikleyen sensin sen bunu kendinle tartışacan umarım kazanan kendin olursun Exclamation

Ne yazdığımı gayet iyi biliyorum.Burada doğru söylüyorsun tamamen."kendin bile espriyle karışık durumunu arzediyorsun"

el cevap: Orada ben deliyim mi demişim yok.Biri bana deli mi demiş yok.Senin psikolojini gördükten sonra korkmamak mümkün mü demişsin,ben de haklısınız yazmışım.Yanındaki şekiller de,gururlanacak bir biçimde değil;cimri bir adama ne kadar cömertsiniz tarzında bir ifadeyle konulmuştur.Bunu da belirtmek isterim.

Son bölüm için de "Kendiniz çözümün bir parçası değilseniz, sorunun parçası olursunuz. "

Ve şimdi gidiyorum.Cevap yazarsan okuduğumda cevabını atarım.
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:05 pm

mefetseger demiş ki:
Asım (Admin) demiş ki:

(bu bölüm 1)

Evet haklısın.Çünkü sorularımın Özgürle ilgili olan kısmına hatırlatmama rağmen yine cevap yazmamışsın.

Elazığ hastahanesindekilerinin yarısı Malatyalı demişsin,olabilir,bu konuda bir bilgi sahibi değilim.Yerinde gözlem yapmak lazım.

Tartışma bir kere başlar ve sürmeyedebilir.Bu yanlışı ben de yapıyorum.Tartışma istenildiği anda bitirilir,ama yapmıyoruz.Başarı saydığından ötürü teşekkür ederim.Buna başarı demek bile başarı.

Asım (Admin) demiş ki:

Ne yazdığımı gayet iyi biliyorum.Burada doğru söylüyorsun tamamen."kendin bile espriyle karışık durumunu arzediyorsun"

el cevap: Orada ben deliyim mi demişim yok.Biri bana deli mi demiş yok.Senin psikolojini gördükten sonra korkmamak mümkün mü demişsin,ben de haklısınız yazmışım.Yanındaki şekiller de,gururlanacak bir biçimde değil;cimri bir adama ne kadar cömertsiniz tarzında bir ifadeyle konulmuştur.Bunu da belirtmek isterim.

Son bölüm için de "Kendiniz çözümün bir parçası değilseniz, sorunun parçası olursunuz. "

Ve şimdi gidiyorum.Cevap yazarsan okuduğumda cevabını atarım.

tuğçe saçmalama lol!
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:11 pm

Asım (Admin) demiş ki:
"Herkes inandığı gibi yaşar,istediği gibi düşünür.Ben de olaraya Elazığlı yazsam değişen bir şey olmaz.Tartışamayı farklı boyutlara taşıyıp devam etmenin mantığı ne? Benim deli olduğumu,anormal olduğumu vs kötü bir insan olduğumu düşünüyorsanız benimle konuşmazsınız olur biter.Malatyalıyım diye bunca lafı boşuna sarfetmenize gerek yok.Siz ne kadar Malatyayı aşağılamaya çalışsanız da değişen bir şey olmayacak.Görünen köy kılavuz istemez. " tuğçe

farkındasan kimse malatyalıyı aşşagılamaya çalışmıyor tuğçe aslında en başında oluduğu gibi yine sen tartışmayı farklı boyutlara taşıyorsun ve bizzat kendin bunu yaptığın halde sen başkalarını bunla suçluyorsun sen de çaktırmamaya çalışsanda sen de bunu biliyorsun ki aslında ortada hiç bir tartışma yokken sen bunu kendin baslattın

Ben mi durup dururken sizin Elazığlı olmanıza ve ya Elazığ'a laf söyledim?

Asım (Admin) demiş ki:
ve yine farkındaysan bunu klasik bir malatya-elazığ atışması yerine malatya-elazığ kavgası haline getirmeye çalışanda sensin bütün bu espirilere espri şemalinde cevap vereceğine olaya ciddiyet katıp cevap vermen gerektiğinde aradığın cevabı altta kalmanın hıncını şakayı k...ya dönüştürmekte bulanda sensin

Hiç öyle bir derdim yok benim. Tartışmanın çıktığı nokta ( münazara meselesinden) başkayken mesele buraya gelmişse eğer,lafı değiştirip, neredeyse herkesin Elazığlı olmasının mükemmel bir avantajını kullanman yatar altında..Olaya ciddiyet katıyorum evet,haklısın çünkü Bu Elazığ-Malatya meselesi çok canımı sıkıyor.Bir laf söyleme mecburiyetinde değilsiniz.Ben Elazığ hakkında yorum yapmıyorum.Tecvit pilavı gibi öne sunmaya gerek yok durmadan.

bu arada ara ara belki bulursun Twisted Evil

TETİĞİ ÇEKMEK ÇOK KOLAYDIR AMA NAMLUNUN KARŞISINDA DURMAK ÇOK ZOR PEKİ TUĞÇE BUNU SEN BAŞLATTIĞINI BİLDİĞİN HALDE TETİĞE SEN BASTIĞIN HALDE ELİNDEKİ SİLAHIN NAMLUSUNUN SANA
DÜNÜK OLMASI SENİ NE İLGİLENDİRİYOR BİRİLERİNİ VURMAYI HEDEFLEYİP TETİĞE BASTIĞIN HALDE KENDİNİ VURMUŞ OLMAN BENİM SUÇUM MU DEDİĞİM GİBİ BUNU BENLE DEĞİL KENDİNLE TARTIŞACAKSIN

KOLAY GELSİN

Geniş bir vaktimde devamını yazacağım.
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:15 pm

tartışmaya yani Katılan üyelerimiz için olayı aktarıyorum ... tuğçeyle şuan piskolojisi bozukla delinin aynı şey olup olmadığını tartışıyoruz....
tuğçe saolsun kendini bile aşıp tatışmayı farklı boyutlara çekmekte muazzam bir başarı elde etti...

evet tuğçe neler hissediyorsun ?lol!

ve bu arada konunun ucunu çoktan kaçırmış arkadaşlar için mesela tuğçe için şunları söyleme gereğini hissediyorum

sabahtan beri olayı kişiselleştirme kişileştirme genel olarak ele al diyen tuğçe sanki o yazılar tüm malatyalılar içinmiş gibi sanki bu tüm malatyalılara hitaben bir yazıymış gibi bunu size aktarmamı söylüyor ama ben ona daha önceki mesajlarda belirttiğim gibi diyorumki

hayır kimsenin malatyaya bir hıncı yok-ki kimsenin birbirine hıncı yok aslında- arkadaş cevap veremediğinden dolayı burada bir tartışma birbirini kırma ortamı arayıp aradan sıyrılmaya çalışıyor kendisi malatyalıyım dediği halde konuyu benim üzerimde kişisel bir biçimde değilde genel bir biçimde ele alıpta bu GAKKOŞU bizzat kendi memleketine malatyaya hakeret ettimeye çalışıyor.

soruyorum türk evledı yer mi bu numaraları

cevap: hayır

arkadaşım sen kendi basit laf oyunlarını bırakda uzatmayalım istersen

ÇÜNKÜ ŞUAN FAZLASIYLA ESPRİYE CEVAP VEREMEMİŞTE KIVIRAN KİŞİ GÖRÜNTÜSÜ VERİYORSUN Exclamation
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:29 pm

Ve unutmaki şimdiye kadar şu son 3-4 mesaja kadar tüm mesajlar tek kelmeyle espiriydi

sen bir türkiyenin bildiği elazığ-malatya atışması için ya ben senin elazığlı olmana laf söledim mi diyosun söyle lafın varsa söyle lol!

YAŞASIN GAKKOŞSPOR PARDON ELAZIĞSPOR

VE UNUTMAKİ BENİM BAŞINDAN BERİ YAPTIĞIM OLAYI BİR ESPRİ OLARAK SÜRDÜRMEK SENİN YAPTIĞIN İSE ... Neyse

BiİLİR MİSİN SENİN GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ DEDİĞİN BENİM ELAZIĞIMDA BİR SÖZ VARDIR...

Körsıçan ne kadar toprak atsa kendi üzerine yığar.
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:38 pm

umarım bu kadar cevap yeterli olmuşturda provakatör gibi olayı başka yerlere taşımassın... bu konudaki yeteğin muaazamda o yüzden söylüyorum...lol!

şunuda unutma tuğçe eğer sen haksız olmasaydın bunca kişi o mesajları atmazdıNo

ve yine istersen artık uzatmayalım bunu bir daha demeyecem çünkü burdan sonrası tamamen sana kalmış ben sana tüm samimiyetimle söylüyorum artık uzatmayalım ama sen istiyorsan , unutma senin her soruna bende bir cevap var sen başlattın ama bitiren hiçbirimiz olsun bu da benden sana son bir iyilik olsun kabul et veya etme ben görevimi yaptım
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 12:44 am

Asım (Admin) demiş ki:
tartışmaya yani Katılan üyelerimiz için olayı aktarıyorum ... tuğçeyle şuan piskolojisi bozukla delinin aynı şey olup olmadığını tartışıyoruz....
tuğçe saolsun kendini bile aşıp tatışmayı farklı boyutlara çekmekte muazzam bir başarı elde etti...

Sayende cheers Ve

Asım (Admin) demiş ki:
ÖNEMLİ NOT: TÜM BU PAYLAŞIMLARDA TÜM MALATYALILAR DEĞİL PSİKOLOJİSİ BOZUK (DELİ İŞTE DELİ) MALATYALILAR KASTEDİLMİŞTİR

Asım (Admin) demiş ki:
ve bu arada konunun ucunu çoktan kaçırmış arkadaşlar için mesela tuğçe için şunları söyleme gereğini hissediyorum

sabahtan beri olayı kişiselleştirme kişileştirme genel olarak ele al diyen tuğçe sanki o yazılar tüm malatyalılar içinmiş gibi sanki bu tüm malatyalılara hitaben bir yazıymış gibi bunu size aktarmamı söylüyor ama ben ona daha önceki mesajlarda belirttiğim gibi diyorumki

hayır kimsenin malatyaya bir hıncı yok-ki kimsenin birbirine hıncı yok aslında- arkadaş cevap veremediğinden dolayı burada bir tartışma birbirini kırma ortamı arayıp aradan sıyrılmaya çalışıyor kendisi malatyalıyım dediği halde konuyu benim üzerimde kişisel bir biçimde değilde genel bir biçimde ele alıpta bu GAKKOŞU bizzat kendi memleketine malatyaya hakeret ettimeye çalışıyor.

Hiç öyle birşey yapmıyorsun,Malatyalı diyerek ve doğal olarak üzerime alınarak cevap veriyorum.Bu Elazığ-Malatya atışmasından ziyade Elazığ-Tuğçe atışması gibi birşey oldu.Tabi Serhat,dediğinden yapmaya çalışıyorum.

Asım (Admin) demiş ki:
ÇÜNKÜ ŞUAN FAZLASIYLA ESPRİYE CEVAP VEREMEMİŞTE KIVIRAN KİŞİ GÖRÜNTÜSÜ VERİYORSUN Exclamation

Kime göre? Neye göre?

Asım (Admin) demiş ki:
Ve unutmaki şimdiye kadar şu son 3-4 mesaja kadar tüm mesajlar tek kelmeyle espiriydi

sen bir türkiyenin bildiği elazığ-malatya atışması için ya ben senin elazığlı olmana laf söledim mi diyosun söyle lafın varsa söyle lol!

Bu şehirde yıllardır yaşıyorum,sevmedim sevmeyeceğim de asla ama laf söylemem.Sizin Elazığlı olma kavramınız da kraldan çok kralcı olmakla açıklabilir.Fazla söze gerek yok.

Asım (Admin) demiş ki:
VE UNUTMAKİ BENİM BAŞINDAN BERİ YAPTIĞIM OLAYI BİR ESPRİ OLARAK SÜRDÜRMEK SENİN YAPTIĞIN İSE ... Neyse

Espri anlayışlarımızın farklı olduğu açık.

Asım (Admin) demiş ki:
BiİLİR MİSİN SENİN GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ DEDİĞİN BENİM ELAZIĞIMDA BİR SÖZ VARDIR...

Körsıçan ne kadar toprak atsa kendi üzerine yığar.

Hayır bilmiyorum.Öğrenmiş oldum.

"perşembenin gelişi çarşambadan belli olur"

Asım (Admin) demiş ki:
umarım bu kadar cevap yeterli olmuşturda provakatör gibi olayı başka yerlere taşımassın... bu konudaki yeteğin muaazamda o yüzden söylüyorum...lol!

Teşekkürler,beni sizler yarattınız Basketball Öyle birşey varsa eğer.

Asım (Admin) demiş ki:

HAK BİLDİĞİN YOLDA YALNIZ KALSAN DA YÜRÜYECEKSİN!

Vicdanım bana diğer insanların söyleyeceklerinden daha çok şey ifade eder. (Çiçero)

Son olarak:
Bunları yazdım.

Tartışmayı bitirelim diyorsun,ama tartışmayı sen başlattın demekten geri kalmıyorsun(Tabi ben de bunları yazarak geri kalmıyorum).Neyse devamı yok.İstersen yazabilirsin,senin için anlamı varsa.Sonu gelmez yoksa.

"Quae nocent docent. - Yaralayan şeyler öğreticidir"
Öğreniyorum hep.
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 1:39 pm

Asım (Admin) demiş ki:

SORU:Kime göre? Neye göre? CEVAP :bu forumu okuyan herkese göre lol!

Körsıçan ne kadar toprak atsa kendi üzerine yığar.[/quote]

TUĞÇE:Hayır bilmiyorum.Öğrenmiş oldum.

CEVAP:öğrenmiş olman iyi oldu lol!

Asım (Admin) demiş ki:

Teşekkürler,beni sizler yarattınız Basketball Öyle birşey varsa eğer.

CEVAP:sağol ben kimseyi yaratmadım:lol!:

Asım (Admin) demiş ki:

TUĞÇE:
HAK BİLDİĞİN YOLDA YALNIZ KALSAN DA YÜRÜYECEKSİN!
Vicdanım bana diğer insanların söyleyeceklerinden daha çok şey ifade eder. (Çiçero)

CEVAP: SEN HAK BATIL ANLAYIŞIN BOZUKSA BEN NE YAPABİLİRİM
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 2:05 pm

Rezil olmaya doymuyorsun değil mi ?

Sen Diyorsun ki

Çiçero Şöyle der Doğru bildiğin yolda yürüyeceksin!

HAYIR

Çiçero Şöyle Der

Herkes hata işleyebilir, yalnız AHMAKLAR hatalarında ısrar eder. Çiçero
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 2:10 pm

Asım (Admin) demiş ki:
Rezil olmaya doymuyorsun değil mi ?

Sen Diyorsun ki

Çiçero Şöyle der Doğru bildiğin yolda yürüyeceksin!

HAYIR

Çiçero Şöyle Der

Herkes hata işleyebilir, yalnız AHMAKLAR hatalarında ısrar eder. Çiçero

Ahmaklığı bir tarafa bırakta hatanda ısrar edicilerden olma onlar helak oldular geçmişte sende helak olma zira bundan sonraki cevaplarım seni rencide edebilir utandırabilir.
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.   Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 2:16 pm

Bu Tartışmanın Farklı Boyutlara Taşınmasını Önlemek Ve Bu Olayı Burada Bırakmak İçin Bu Başlık Kilitlenmiştir.

Bazı Kilitlenme Sebepleri

Bu Tartışmanın Farklı Boyutlara Taşınmasını Önlemek

Bu Olayı Burada Bırakmak

İnsanların Rencine Olabileceği Bir Ortamın Oluşmasını Önlemek

Başlığın Hiç Alakasız Bir Konuda Kullanılmasını Önlemek

OBJEKTİF OLARAK DAVRANACAK OLURSAK İKİ TARAFINDA KONUYU BURDA BIRAKMASI İYİ OLACAKTIR

OBJEKTİF OLMAYACAK OLURSAK TUĞÇENİN BU KONULARI TEKRAR AÇMASI HALİNDE GEREKEN CEVAP VERİLİR lol!

BU YÜZDEN SON OLARAK TEKRARLIYIYORUM KONUYU BURADA BIRAKTIK

NOT: SANIRIM 10-B NİN MÜNAZARA GRUBUNUN NE KADAR İYİ OLDUĞU ANLAŞILMIŞTIR lol!

Üstteki sitenin en ____________ üyesi // Boşluk doldurmaca.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2