ForumTurkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumTurkiye

ForumTurkiyeye Turkiyenin Bulustugu Forum

AnasayfaAnasayfa  Şu anda ne hissediyorsun? Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoşgeldiniz
Sitemize Hoşgeldiniz....
Sitemiz Birçok Misyonu Taşırken, Eğlendirmeyi de Unutmayan Hoşça Vakit Geçirebileceğiniz, Yararlı Bilgilere ve Verilere Ulaşabilceğinizi Bir Paylaşım Sitesidir...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Saat

Tıklama Sayacı
Milliyet Haber
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi C.tesi Şub. 25, 2023 7:01 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 53 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: werty

Kullanıcılarımız toplam 1720 mesaj attılar bunda 237 konu

Şu anda ne hissediyorsun?

+2
Gök$en
mefetseger
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

Şu anda ne hissediyorsun? Empty
MesajKonu: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 2:58 am

Uyku Sleep
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 5:25 pm

sevinçliyim drunken .yarından sonra abim geliyor inş. Smile

Wink hala sevinçliyim abim bugün gelicek inş. Very Happy Smile

En son tarafından Perş. Ekim 11, 2007 6:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ASIM: Bir günde kral olmadık ki, bir günde tahtan inelim...
ALAN:
BAR:
Şu anda ne hissediyorsun? Left_bar_bleue1000/1000Şu anda ne hissediyorsun? Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 3:50 am

Gök$en demiş ki:
sevinçliyim drunken .yarından sonra abim geliyor inş. Smile

Saat 04:50 bilgiayar oynamaktan yoruldum artık
http://forumtr.megabb.com
>**NUR**<
Albay
Albay
>**NUR**<

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 4:27 pm

bazen insanların keyfi için kendimi küçük düşürüyorum

şimdi bundan utanıyorum No
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 11:13 pm

mefetseger demiş ki:
Uyku Sleep
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 9:58 am

forumosmanlıya olan ilginin azaldığını gördüğüm için mutsuzum. Sad Embarassed
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 9:50 pm

Ne hissettiğimi düşünmeye çalışırken düşündüğüm şeyi hissettiğimi hissediyorum!... Exclamation lol! neyse daha fazla saçmalamadan tek kelimeyle sıkılıyorum!! Crying or Very sad
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 11:23 pm

şu anda emrah gibiyim üstümde gereksiz bir acı.
bakışlarım bile değişti pale Neutral
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 11:23 pm

şu anda emrah gibiyim üstümde gereksiz bir acı.
bakışlarım bile değişti pale Neutral
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2007 6:23 am

Alıntı :
Ne hissettiğimi düşünmeye çalışırken düşündüğüm şeyi hissettiğimi hissediyorum!... neyse daha fazla saçmalamadan tek kelimeyle sıkılıyorum!!
nida ben de bazen düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli, benim seni düşündüğümde, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum canım Very Happy(saçmalamak bulaşıcı galiba Very Happy )

şuan çok karmaşık duygular içerisindeyim.abim dün elazığ a geldi I love you ,ama yarın geri gidecek Sad ayrıca 2 hafta sonra başlayacak olan yazılıları düşünüyorum. acaba notlarım düşük mü gelir yoksa, önce yüksek gelir de sonradan mı düşürürüm diye Razz neyse inş. sınavlarımız iyi geçer. Like a Star @ heaven buarada tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun. Like a Star @ heaven
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 4:42 pm

Güzel şehir Malatya'dan Elazığ'a gelmenin vermiş olduğu huzursuzluk,tatilin bitiminin vermiş olduğu üzüntü,okulun başlayacağını hatırlamanın berbatlığı,evin rahatlığının mutluluğu.
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:
Şu anda ne hissediyorsun? Left_bar_bleue1000/1000Şu anda ne hissediyorsun? Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Anti-Malatya Anti-Tuğçe   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 7:39 pm

mefetseger demiş ki:
Güzel şehir Malatya'dan Elazığ'a gelmenin vermiş olduğu huzursuzluk,tatilin bitiminin vermiş olduğu üzüntü,okulun başlayacağını hatırlamanın berbatlığı,evin rahatlığının mutluluğu.

Şu anda ne hissediyorsun? MALATYA1

GÜVERCİNLER BİLE MALATYADA KAFAYI YİYOR TUĞÇEDE SUÇ BULMAMAK LAZIM:twisted: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Şu anda ne hissediyorsun? 257404

Malatya’da 78 milyon yıllık deniz canlısı
Malatya İnönü Üniversitesi uzmanları, kırsal bölgede 78 milyon yıllık bir deniz canlısının fosilini buldu. KAYNAK : NTVMSNBC
Kofi.lerin kafalarının neden sulanmış olduğu ortaya çıktıNo No No

Şu anda ne hissediyorsun? Feza%20Otag-%20Kisraklar%20tavlasi-%20Malatya

(sizede birini hatırlattı mı?)

Beygir ihraç eden tek şehir : MALATYA
haliyle tabi sokağa çıktığüınızdaq her yanınızı beygirler kaplıyor hatta arada bir psikolojisi bozuk hayvanlarla bile karşılaşabiliyorsunuz....geek geek

sitemizde Anti-Malatya grubu çalışmalarına devam edecektir....
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 9:03 pm

harikasın serhat
sen de katılıyor musun tuğçe Question geek geek Twisted Evil
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 9:06 pm

ramazanın,bayramın ((tatilin Laughing )) bitmiş olması doğal olarak yarın okulun başlayacak olması bende hem iyi hem de kötü hal belirtilerini ortaya çıkarıyor. biz buna tıpta şaka şaka. tamam bu kadar saçmalık yeter
zaten bu yazımdan benim ne halde olduğum anlaşılıyordur heralde.
yarın ki eğitim öğretim haftasında tüm arkadaşlarıma başarılar
bol maçlı günler diliyorum. scratch scratch geek Exclamation
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 3:53 pm

İlk Resim İçin

Malatya Elazığ gibi sadece "Mecburiyet Caddesi"nden ibaret olmadığından dolayı,kuşun aklının karışmış olması normal.Ben de kafayı yemiş falan değilim,olayı kişisel boyutlara taşımayalım.

İkinci Resim İçin

Tarihimizin dalga geçilecek bir yanı yok.Bunda dalga geçilecek birşey varsa eğer,aynı şekilde Tuz Gölü ve çevresi'nin dibi denizmiş önceden;o bölgede de Mevlana gibi çok yüce şahsiyetler çıkmış.Böyle kafanın sulanmasına amenna.

Son Resim İçin

Aynı zamanda safkan atların satıldığı 2 yerden birisi.Diğerisi Veliefendi.
Ve Malatya,Sultansuyu Harasından bir bilgi:

" Yavruları 300-400 milyar liraya alıcı bulan Volga isimli at şimdiye kadar devlete yaklaşık 10 trilyon lira para kazandırdı. Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü'nde damızlık olarak bulunan Volga, adeta darphane gibi para basıyor. 1990 yılında yarış hayatının sona ermesinin ardından Sultansuyu Tarım İşletmesi?ne getirilen ve damızlık aygırların arasına konan Volga'nın tayları akıl almaz fiyatlarla alıcı bulabiliyor. Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü?ne getirildiği günden bu yana 117 adet yavrusu olan Volga'nın taylarının satışından şimdiye kadar bu günün parası ile 10 trilyon lira civarında gelir elde edildi. "

Arrow İdare eder işte ruh halim.
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 6:00 pm

yan apartmanda oturan,daha 40 lı yaşlardaki,2 çocuğu olan,kendi halinde bir insan olan amcanın ölüm haberini almamla birlikte,

sırf daha çok para kazanabilmek için,
ettikleri hipokrat yeminini hiçe sayıp;yanlış tedavi uygulayan,
hastaları adeta soyan,insanlıklarını kaybetmiş,
tıp fakultesine ilim öğrenmek için değil de para kazanabilmek için giren-6 senelerini boşa harcayan,
ve bütün bunlara rağmen kendilerini doktor olarak tanımlayan,
doktor(cuk) müsvettelerinden nefret etmem..

ölümü bir kez daha hatırlamam.
amcanın ölümüne çok üzülmemle birlikte;kendimi onun yerine koymam.
bu durumda yaptıklarımın hesabını şuan Allah'a vere(meye)ceğimi düşünmem..

ve bütün bunlara rağmen o Rahmeti bol Olan'a tekrardan, "yaşıyoruz çok şükür" diye şükredebilmem...

....
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 6:12 pm

mefetseger demiş ki:
İlk Resim İçin

Malatya Elazığ gibi sadece "Mecburiyet Caddesi"nden ibaret olmadığından dolayı,kuşun aklının karışmış olması normal.Ben de kafayı yemiş falan değilim,olayı kişisel boyutlara taşımayalım.

İkinci Resim İçin

Tarihimizin dalga geçilecek bir yanı yok.Bunda dalga geçilecek birşey varsa eğer,aynı şekilde Tuz Gölü ve çevresi'nin dibi denizmiş önceden;o bölgede de Mevlana gibi çok yüce şahsiyetler çıkmış.Böyle kafanın sulanmasına amenna.

Son Resim İçin

" Yavruları 300-400 milyar liraya alıcı bulan Volga isimli at şimdiye kadar devlete yaklaşık 10 trilyon lira para kazandırdı. Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü'nde damızlık olarak bulunan Volga, adeta darphane gibi para basıyor. 1990 yılında yarış hayatının sona ermesinin ardından Sultansuyu Tarım İşletmesi?ne getirilen ve damızlık aygırların arasına konan Volga'nın tayları akıl almaz fiyatlarla alıcı bulabiliyor. Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü?ne getirildiği günden bu yana 117 adet yavrusu olan Volga'nın taylarının satışından şimdiye kadar bu günün parası ile 10 trilyon lira civarında gelir elde edildi. "

SENİN KAFA O GÜVERCİNDEN FAZLA KARIŞMIŞlol! lol! lol!
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 9:32 pm

Asım (Admin) demiş ki:
mefetseger demiş ki:
İlk Resim İçin

İkinci Resim İçin

Son Resim İçin

SENİN KAFA O GÜVERCİNDEN FAZLA KARIŞMIŞlol! lol! lol!

Diyene bak.Hıh scratch
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 3:49 pm

şuan üzerimde büyük bir acı,büyük bir üzüntü var. Crying or Very sad
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ALAN:
BAR:

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 3:53 pm

Gök$en demiş ki:
şuan üzerimde büyük bir acı,büyük bir üzüntü var. Crying or Very sad

aynı üzüntüyü bende paylaşıyorum...
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 4:00 pm

ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum.... confused confused Sad Sad Sad
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 2:15 pm

şuanda canım arkadaşım nidayla birlikte okulun öğretmenler odasında 'törere lanet' mitingini tv den izliyoruz.ikimizde çok pişmanız gitmediğimiz için. Rolling Eyes Rolling Eyes
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 2:20 pm

BiR ÖlÜr BiN DİRİLİRİZ!
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!..
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 3:52 pm

Yorgunlukkk Sad
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Şu anda ne hissediyorsun?   Şu anda ne hissediyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 6:33 pm

mefetseger demiş ki:
Yorgunlukkk Sad
tongue tongue yorgunluktan ağzımı kapatamıyorum. Laughing

Şu anda ne hissediyorsun?
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki