ForumTurkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumTurkiye

ForumTurkiyeye Turkiyenin Bulustugu Forum

AnasayfaAnasayfa  Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoşgeldiniz
Sitemize Hoşgeldiniz....
Sitemiz Birçok Misyonu Taşırken, Eğlendirmeyi de Unutmayan Hoşça Vakit Geçirebileceğiniz, Yararlı Bilgilere ve Verilere Ulaşabilceğinizi Bir Paylaşım Sitesidir...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Saat

Tıklama Sayacı
Milliyet Haber
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi C.tesi Şub. 25, 2023 7:01 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 53 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: werty

Kullanıcılarımız toplam 1720 mesaj attılar bunda 237 konu

Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.

+4
ULfİ BaŞKAn
Gök$en
slymn.monyaq
mefetseger
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Empty
MesajKonu: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:41 pm

İlk kurban benim.
slymn.monyaq
Vezir
Vezir
slymn.monyaq

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:45 pm

tuğçe kitap okumayı sever ama kitapta onu severmi acaba alien alien

ne yani şimdide biri benm hakkımda bi yorummu yapacak Like a Star @ heaven What a Face
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:47 pm

komik kişilik.sınıfta değer verdiğim nadir kişilerden ve dürüst birisi
ama bazen cıvıtıyor Razz Very Happy
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:48 pm

Öğğğğk.

Evet öyle.Süleyman futbol düşkünüdür.Espri yapmazsa daha iyi olur ve de.
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:51 pm

sevdim bu bölümü. sana yakışmayan akıllıca birşey yapmışın ((nereden ç(alıntı) yaptığını bilmiyorum Wink ))

En son tarafından Ptsi Ekim 15, 2007 4:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
slymn.monyaq
Vezir
Vezir
slymn.monyaq

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:52 pm

Tuğçe:az önce yaptıgı espri gibi beni geren espriler yapan sosyal görünümlü anti-sosyal vede doğabilimcinin kızı olabilecek doğa bilgisine sahip insaoğlu,mahlükat Laughing Laughing
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:55 pm

Pehh lol!

Başkan adayımız.
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:57 pm

ulvi:sınıfımızın olmazsa olmazlarından,çok sevdiğimiz bir arkadaş Laughing ..
slymn.monyaq
Vezir
Vezir
slymn.monyaq

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:59 pm

gökşen: sınıfın sessiz kızlarından ve sınıfımızın azimli genç kızlarından biri..sevdiim bi arkadaş olan abisinin kardeşi Laughing Laughing cümleye bak.. Laughing
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 5:14 pm

tuğçe:hayatımda gördüğüm,tanıdığım en ilginç kız.ama her şeye rağmen "iyiki tanımışım" dedirten,sevdiğim,değer verdiğim biri..
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 5:21 pm

Gök$en demiş ki:
tuğçe:hayatımda gördüğüm,tanıdığım en ilginç kız.ama her şeye rağmen "iyiki tanımışım" dedirten,sevdiğim,değer verdiğim biri..

Biraz öyle derler Cool lol!

Gökşen:Eyidir,hoştur,kendisiyle olan msn muhabbetlerimi asla unutamam,geceleri internette olan birisi,ısrar edilmesini sevmez (bkz. saat 9, çikolata ikram edimi)
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 5:28 pm

tuğçe:kendisiyle yaptığımız msn muhabbetlerini unuttuğum, kendisininde unutmasını istediğim, yoksa yanlış anlaşılacağımız kişi Very Happy ısrar etmesini seven kişi Very Happy
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 9:36 pm

Gökşen: Bencede Very Happy Ece diye çok iyi bir kızı tanımama sebebiyet vermiş kişi. afro
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 4:26 pm

tuğçe: ekonomik boy çanta kullanan ((((bir)))) arkadaşımız.kendini tebrikle kınıyorum. lol! lol! lol!
tabi gereksiz yorumları, lafı uzatmasını hiç katmıyorum herkes hergün bunu yaşıyor Rolling Eyes Cool Very Happy
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 5:28 pm

ULfİ BaŞKAn demiş ki:
tuğçe: ekonomik boy çanta kullanan ((((bir)))) arkadaşımız.kendini tebrikle kınıyorum. lol! lol! lol!
tabi gereksiz yorumları, lafı uzatmasını hiç katmıyorum herkes hergün bunu yaşıyor Rolling Eyes Cool Very Happy

O benim kelime bilgimin fazla olmasından kaynaklanıyor.Ekonomik boy çanta dediğinin içine seninkinin alacağının 2 katı eşya sığıyor,bilen bilir. Örnek: Gökşen

Ulvi: Türk Sanat Müziğiyle iç içe olan,Seyf'in bugün benim sırama geçme isteklerini reddeden birisidir.Kapı muhabbetimize kızar bir de.
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 5:50 pm

Tuğçe:tam bir kitap kurdu.Sayfa sayısı 1000'e yakın olan kitapları 1 günde bitirebilen şahıs,bazı ilginçlikleri olan(ekonomik boy çanta gibi Very Happy lol! ) sevimli,şeker bir arkadaşımız... Very Happy Wink Wink
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 5:55 pm

nida:hakkında ne kadar yorum yapsam az gelir Very Happy çok seviyorum kendisini I love you .Allah aramızı bozmasın,cancişimdir o benim Smile . bu hayatta iki dostum var biri kendisidir diğeri de merve I love you I love you I love you
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:01 pm

Gökşen: Msne gelince trip yapacağım insan.
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:01 pm

Gökşen:o benim gök.ve göko.'m daha doğrusu merveyle benim Wink onu çok seviyorum canım arkadaşım! I love you I love you I love you I love you
Gök$en
Vezir
Vezir
Gök$en

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:02 pm

Alıntı :
O benim kelime bilgimin fazla olmasından kaynaklanıyor.Ekonomik boy çanta dediğinin içine seninkinin alacağının 2 katı eşya sığıyor,bilen bilir. Örnek: Gökşen
tuğçe senin dediğin o çanta:eni yaklaşık20 cm, boyu 30 cm olan; içine ders kitapları + büyük boy defter + kıyafet(her türlü kıyafet-pantolon falan getirdiğini hatırlıyorum Very Happy ) sığabilen olağanüstü bir çanta, sahibi gibi enteresan Laughing
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:18 pm

Gök$en demiş ki:
Alıntı :
tuğçe senin dediğin o çanta:eni yaklaşık20 cm, boyu 30 cm olan; içine ders kitapları + büyük boy defter + kıyafet(her türlü kıyafet-pantolon falan getirdiğini hatırlıyorum Very Happy ) sığabilen olağanüstü bir çanta, sahibi gibi enteresan Laughing

Çanta enteresan falan değil,benim olağanüstü yeteneğim var afro

Gökşen:Az önce trip attığım insan ayrıca,ağız tadıyla bir trip attırmıyor.
ULfİ BaŞKAn
Şeyhül İslam
Şeyhül İslam
ULfİ BaŞKAn

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 7:16 pm

tamam tuğçe gel yaarın karşılaştıralım çantaları
Mad senin kine onlar sığıyorsa benimkine 1 haftalık tatil malzemeleri sığar
zuhahahahaha lol! lol! Twisted Evil
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ASIM: Bir günde kral olmadık ki, bir günde tahtan inelim...
ALAN:
BAR:
Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Left_bar_bleue1000/1000Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 8:52 pm

ULfİ BaŞKAn demiş ki:
tamam tuğçe gel yaarın karşılaştıralım çantaları
Mad senin kine onlar sığıyorsa benimkine 1 haftalık tatil malzemeleri sığar
zuhahahahaha lol! lol! Twisted Evil

bu bölüme fazla girmek istemedimde baktım üçünüz arasında
sıkıştık ... mecburen burdayız
ulfi:gelecekteki ortağım:pirat:
http://forumtr.megabb.com
nd2343
Onbaşı
Onbaşı
nd2343

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 8:59 pm

Serhat: BİLİMSEL'likte üstüne yoktur.Fatma arkadaşımızın tabiriyle bilimselimsi Exclamation lol! lol! lol!
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ASIM: Bir günde kral olmadık ki, bir günde tahtan inelim...
ALAN:
BAR:
Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Left_bar_bleue1000/1000Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.   Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma. Icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 10:44 pm

nd2343 demiş ki:
Serhat: BİLİMSEL'likte üstüne yoktur.Fatma arkadaşımızın tabiriyle bilimselimsi Exclamation lol! lol! lol!

Nida: İn...te üstüne yoktur burkayın tabiriyle kız-ömer nazım (bu senin benden beklediğin cevap)

Nida:Çalışır(Allah emeğinin karşılığını versin) ancak çalışmadım der bilir ama bilmiyorum der anlar ama anlamıyorum der (bu yaptıkları beni ilgilendirmiyor.) Ancak belki bütün yaz çalışacaktır ancak serhat tatil başlar başlamaz hemen çalışmaya başlayacaksın şeklinde bir pot kırmaktan kendini alamaz (ben yaz tatilinde çalışamadığım için yükseltmelere giremedim bile...) (bu içimden gelen cevap)

Nida: Akıllı uslu extra-çalışkan bir arkadaşım(bu sana verdiğim cevap)
http://forumtr.megabb.com

Üstündeki hakkında yorum yap.Saptırma.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-