ForumTurkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumTurkiye

ForumTurkiyeye Turkiyenin Bulustugu Forum

AnasayfaAnasayfa  KISSADAN HİSSE Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoşgeldiniz
Sitemize Hoşgeldiniz....
Sitemiz Birçok Misyonu Taşırken, Eğlendirmeyi de Unutmayan Hoşça Vakit Geçirebileceğiniz, Yararlı Bilgilere ve Verilere Ulaşabilceğinizi Bir Paylaşım Sitesidir...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Saat

Tıklama Sayacı
Milliyet Haber
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi C.tesi Şub. 25, 2023 7:01 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 53 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: werty

Kullanıcılarımız toplam 1720 mesaj attılar bunda 237 konu

KISSADAN HİSSE

5 posters
YazarMesaj
BoRdO BeReLi
Onbaşı
Onbaşı
BoRdO BeReLi

KISSADAN HİSSE Empty
MesajKonu: KISSADAN HİSSE   KISSADAN HİSSE Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 10:25 pm

Bir gümrük kaçakçısı sürekli gümrükten bi bisikletle geçmektedir.Her geçişinde bisikletinin arka selesinde güzel ambalajlanmış bir paket bulunmaktadır.
Tabii gümrük memuru her seferinde direk olarak pakete yönelip paketi açtırmakta ve kontrol etmektedir.Gördüğü içi taş dolu paket hem hayretini mucib olmakta hemde bu işin içinde bir hinlik olduğunu düşünmekte ve ne kaçırıldığını bulamamanın huzursuzluğunda yaşamaktır.Birgün çevirir şahsı ve sorar; "sen bu gümrükten bir şeyi kaçak geçiriyorsun buna adım gibi eminim ne geçirdiğini söyle söz veriyorum hakkında tutanak tutmayacağım." Almış olduğu sözün rahatlığıyla kaçakçı şu cevabı verir:"Ben bisiklet kaçakçısıyım..."

İŞTE BÖYLE VARIN SİZ DÜŞÜNÜN BUNDAN ÇIKARILMASI GEREKENİ. BULAMAZSANIZ ÜZÜLMEYİN BİRKAÇ GÜNE KADAR DEVAMINI DA YAZARIM İNŞALLAH. YAZIMI OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
A.SAMET AYDIN
Asım (Admin)
Vezir-i Azam
Vezir-i Azam
Asım (Admin)

Site Admini
ASIM: Bir günde kral olmadık ki, bir günde tahtan inelim...
ALAN:
BAR:
KISSADAN HİSSE Left_bar_bleue1000/1000KISSADAN HİSSE Empty_bar_bleue  (1000/1000)

KISSADAN HİSSE Empty
MesajKonu: Geri: KISSADAN HİSSE   KISSADAN HİSSE Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 6:53 am

evet bunu okumuştum ama sağol semat
http://forumtr.megabb.com
>**NUR**<
Albay
Albay
>**NUR**<

KISSADAN HİSSE Empty
MesajKonu: Geri: KISSADAN HİSSE   KISSADAN HİSSE Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 7:03 pm

paylaşım için teşekkürler sayın önemli kişi Laughing
devamını bekliyoruz
mefetseger
Vezir
Vezir
mefetseger

KISSADAN HİSSE Empty
MesajKonu: Geri: KISSADAN HİSSE   KISSADAN HİSSE Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 8:44 pm

Bilmiyordum güzelmiş gerçekten lol!
AmOnRA
Binbaşı
Binbaşı
AmOnRA

KISSADAN HİSSE Empty
MesajKonu: Geri: KISSADAN HİSSE   KISSADAN HİSSE Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 8:14 pm

güselmiş ellerine sağlık Very Happy

KISSADAN HİSSE
1 sayfadaki 1 sayfası